10% na wszystko WPISZ KOD: ZIMA10 *powżej 50zł, nie łączy się z innymi kodami oraz promocjami
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piasek Kinetyczny

( ilość produktów: 12 )

Piasek kinetyczny, zwany również piaskoliną, to połączenie piachu z polimerami, dzięki któremu powstała elastyczna masa przypominająca zwykły piasek. Umożliwia ona formowanie różnych kształtów, lepienie, zgniatanie, grabienie oraz krojenie. Na piasku można również tworzyć ciekawe wzory, które uatrakcyjnią powstałe budowle lub figury. Różnorodne możliwości zabawy sprawiają, że dziecko będzie miało zajęcie na długi czas.

Zalety piasku kinetycznego

Zabawa piaskiem kinetycznym zapewni dziecku wiele korzyści. Dzięki niemu maluch rozwija zdolności manualne, wyobraźnię oraz kreatywność. Formowanie budowli oraz tworzenie figur z piasku ma również właściwości relaksacyjne. Dziecko wzmacnia także koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność skupienia się. A ponieważ każdy maluch uwielbia bawić się piaskiem, będzie to również doskonała rozrywka.

Piasek kinetyczny umożliwia dziecku zabawę samodzielną lub w grupie. Dzięki temu może się ono bawić również z rodzeństwem lub z kolegami. Taka forma zabawy to świetna rozrywka podczas organizacji urodzin malucha. Wspólne lepienie zamku czy odciskanie kształtów z foremek zapewni dzieciom zabawę na długi czas, pełną radości i śmiechu.

Oferta sklepu z piaskiem kinetycznym

W ofercie naszego sklepu znajduje się piasek kinetyczny w wygodnych wiaderkach, które ułatwiają przechowywanie produktu. Dostępne są różne wersje kolorystyczne - naturalny, niebieski, zielony, jagodowy, a także mix kolorów. Intensywne barwy przyciągną uwagę maluchów i zachęcą do zabawy. W ofercie znajdują się również zestawy piasku kinetycznego wraz z foremkami. Można również dokupić akcesoria do zabawy, na przykład zestaw do piasku, w którego skład wchodzą grabki, łopatka oraz foremka.

Piasek kinetyczny sprawdzi się zawsze wtedy, gdy dziecko nie ma możliwości zabawy w piaskownicy. To doskonały wybór niezależnie od pogody czy pory roku. Dziecko zyskuje możliwość zabawy piaskiem w zaciszu własnego domu. Dzięki temu, że piasek kinetyczny nie wysycha, posłuży on dziecku przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na to, że oferowany przez nas piasek kinetyczny zalecany jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Piasek kinetyczny, a bezpieczeństwo

Piasek kinetyczny jest antyalergiczny, co niewątpliwie jest jego ogromną zaletą. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Jest to szczególnie ważne w przypadku maluchów podatnych na alergie oraz takich, które posiadają wrażliwą skórę. Oferowane przez nas produkty posiadają także deklarację zgodności CE. Dzięki temu rodzic ma pewność, że spełniają one zasadnicze wymagania, które określone są przez Unię Europejską.

Piasek kinetyczny to produkt, który spodoba się każdemu dziecku. Przypomina on zwykły piasek, co umożliwia formowanie różnego rodzaju kształtów. Ponieważ jego konsystencja jest mniej sypka, niezwykle łatwo można go posprzątać. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że nie brudzi rąk, nie przykleja się również do ubrań ani do mebli. Jest to zatem doskonała alternatywa zabawy w piaskownicy, która często skutkuje trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

pixel